Digital Media Hungary konferencián adtak elő METU hallgatók
Digital Media Hungary konferencia
A METU Média Műhely és Digital Hungary magazin együttműködésének eredménye, hogy 2023. április 25-26-án Siófokon megtartott a Digital Media Hungary konferencián a Budapesti Metroplitan Egyetem, Kommunikáció és médiatudomány szakos hallgatói: Dadányi Anna, Zsákai Réka, Szász Alexandra és Herceg Fanni is részt vettek a „Szót kér a Z generáció. Ezúttal ők beszélnek – mirólunk…” blokkban. Hallgatóink és a METU számára is kiemelkedő szakmai siker, ugyanis Anna még állásajánlatot is kapott a pódiumon az Eisberg Kft ügyvezető igazgatójától, Réka teljesítményét pedig a kommentszekció értékelte nagyon pozitívan inspirálónak Magyarország egyik legrangosabb médiaszakmai rendezvényén.
A magazinnal való együttműködés során a Média műhely tagjainak cikkei már február óta megjelennek, továbbá hallgatóinknak gyakorlati helyet is kínál köszönhetően Szuchy Brigittának a magazin főszerkesztőjének, aki a METU Kommunikáció és médiatudomány MA alumni hallgatója és Média Műhely tagja is volt.
Zsákai Réka előadásának a címe: „Kinek és miért valódi értékrend a fenntarthatóság? Lelkiismeret! Tudjátok mi az?” Szót kér a Z-generáció!
Szász Alexandra arról beszélt, „Hogyan látja Z generáció a felette lévő nemzedéket?
Dadányi Anna előadásának a címe: „Hogyan látjuk a jövő szórakozását, művelődését, informálódását/ Oda az öröm, de sok boldogságot!”
Dadányi Anna és Zsákai Réka a Z generáció és a munkaerőpiac kapcsolatáról szóló panelbeszélgetésben is kiemelkedően szerepeltek.
Szívből gratulálunk!
Ismerd meg Kommunikáció és médiatudomány BA és Kommunikáció és médiatudomány MA képzésünket!
2023. 05. 04.Hírek
Sikeresen lezajlott az EcoFashion4V4 Hackathon
Sikeresen lezajlott 2023 május 26-án az EcoFashion4v4 Hackathon de …
METU-s sikerek a HUGAROPACK Student Csomagolástervezési Diákversenyen
Sikeresen lezajlott a 2023-as HUGAROPACK Student Csomagolástervezé …

MyBrand Centre for Excellence Kiválósági Mentorközpont látogatása a Budapesti Értéktőzsdére
Az MNB és a METU által közösen létrehozott M …

Határon túli magyarok is részt vesznek az év legjelentősebb protokoll versenyén
A Budapesti Metropolitan Egyetem nagyszabású nemzetközi protokoll versenyt rende …

METU-s alumni hallgatóink kiemelkedő eredményei a 10. Savaria Filmszemlén
10. Savaria FilmfesztiválA Savaria Filmakadémia Egyesület id& …

Szobrász és zeneszerző a BME Művészeti Rezidenciaprogram idei ösztöndíjasai között
Budapest, 2023. május 17. – Döntött a zsűri, kiválasztották azt a három tehetség …

Klímabarát divatügynökséget alapítottak a METU művész hallgatói
2023-as Európa NapA 2023-as Európa Napon a Pinkponilo &e …

„Sokszínű Bioműanyag” és Insomnia a Budapesti Metropolitan Egyetem Attól függ… című kiállításán
A Design Week Sepsiszentgyörgy felkérésére 2023-ban első alkalommal állított ki …
