„A rendezvényszervezésnél sosem tudhatom, hogy mi fog beütni, viszont sosem történik meg kétszer ugyanaz”
Kérdezd a mentort! sorozatunk következő interjújában Köves Tamás címzetes főiskolai docens válaszol Szécsi Richárd, a Turizmus-vendéglátás alapszak nagykövetünk kérdéseire.
Az interjúból megtudhatod, hogy Tamás pályája elején még nem is létezett a mai formájában a rendezvényszervezés szakma. Többek között ezért is tartja fontosnak, hogy a hallgatókat az egyetem az életre készítse fel, hogy reagálni tudjanak a valódi kihívásokra. A szakma jövőjére vonatkozóan határozott gondolatai vannak arról, hogy szerinte hogyan alakul át a rendezvényszervezés COVID járvány után.
Hírek

myBRAND Centre For Excellence Kiválósági Mentorközpont tavaszi szakmai találkozója a METU-n
A Magyar Nemzeti Bank és a Budapesti Metropolitan Egyetem által &n …

METU-s alkotók a WPO csomagolástervezés világversenyén
Négy METU-s hallgató is figyelmet kapott a WPO 2022 WorldStar Student Award - Cs …

Sikeresen lezajlott a METU projekt hét
ikeresen lezajlott a 3 napos METU Projekthét, mely során a diákoknak kisebb csop …

„Ahhoz, hogy megértsük a körülöttünk zajló eseményeket, a földrajzhoz kell fordulnunk.”
- állítja Csizmadia Norbert geográfus, akinek legfontosabb küldetése, hogy a tér …

Kihirdették az első METUSCOPE magyar online filmszemle szakmai díjazottjait
A rövidfilmkategóriát a nemzetközi sikereket is elérő Agapé nyerte, az animációs …

Narancshéjból készült ruhát nézhetünk meg a Budapestre érkező GROW kiállításon
Március 13-25. között Magyarországra látogat az amszterdami Fashion for Good Mus …

A gazdasági integráció geopolitikája a 21. században: megatrendek és megarégiók új kurzus a Budapesti Metropolitan Egyetem képzésein
A Budapesti Metropolitan Egyetemen új szabadon választható gyakorlati kurzus vár …

Balatoni András, a Magyar Nemzeti Bank Közgazdasági előrejelzés és elemzés igazgatóság vezetőjének előadása a METU-n
A Budapesti Metropolitan Egyetemen tartott előadást Balatoni András, a Magyar Ne …
