ANIMÁCIÓ:

KÜLÖNDÍJ: A bizottság kísérleti és kooperációs különdíjban részesítette Hegedűs Esztert (EKF – BTK), 
Hortobágyi Tamást (EKF – BTK), Huszár Dávidot (EKF – BTK) és Osgyán Gergőt (EKF – BTK).
MÁSODIK DÍJ: Szetlik Péter (EKF – TKTK)
ELSŐ DÍJ: Kozma Péter (KE – MK)


CRAFT 1.:

KÜLÖNDÍJ: A bizottság különdíjban részesítette Mátrai Júliát. (EKF – BTK)
MÁSODIK DÍJ: Zachar Viktória (BKF – KMK)
ELSŐ DÍJ: Simon Luca (BKF – KMK)


CRAFT 2.:

KÜLÖNDÍJ: Nagy Zsuzsanna (NYME – BDPK)
ELSŐ DÍJ: Könczöl Alexandra (BKF – KMK)


DESIGN 1.:

MÁSODIK DÍJ: Kovács Lelle (BME – ÉPK), Marxreiter Adrienn (BME – ÉPK)
ELSŐ DÍJ: Jankovics Petra (BKF – KMK)


DESIGN 2.:

MÁSODIK DÍJ: Ollé Gellért (NYME – SKK)
ELSŐ DÍJ: Boleman Bence Zoltán (PTE – MK)


DRÁMA- ÉS SZÍNHÁZELMÉLET:

KÜLÖNDÍJ: A bizottság különdíjban részesítette Gábor Sárát (SZFE) kiváló prezentációjáért.
MÁSODIK DÍJ: Nagy Mihály (SZFE)
ELSŐ DÍJ: Sándor Júlia (SZFE)


ÉPÍTÉSZET:

KÜLÖNDÍJ: A bizottság különdíjban részesítette Bedrossian Ádámot (BME – ÉPK).
HARMADIK DÍJ: Kádár-Sebestyén Énok (BME – ÉPK), Szabó Péter-Róbert (BME – ÉPK)
MÁSODIK DÍJ: Rév Bence (PTE – PMMIK)
ELSŐ DÍJ: Lőcsei Vera (BME – ÉPK), Ruga Máté (BME – ÉPK)


FESTÉSZET 1.

KÜLÖNDÍJ: Barakonyi Borbála (PTE – MK)
KÜLÖNDÍJ: Marton Ákos (SZTE – JGYPK)
MÁSODIK DÍJ: Sárközi Anna (NYF – BTMK)
MÁSODIK DÍJ: Szepesi Anna Dóra (SZTE – JGYPK)
ELSŐ DÍJ: Bánkúti Gergő (EKF – BTK)


FESTÉSZET 2.

A bizottság nem adományozott első díjat.
HARMADIK DÍJ: Németh Zsolt (PTE – MK)
HARMADIK DÍJ: Ozsvát Sára (EKF – BTK)
MÁSODIK DÍJ: Szécsényi-Szemerédi Judit (MKE)
MÁSODIK DÍJ: Zsinka Felícia (PTE – MK)


FESTÉSZET 3.

HARMADIK DÍJ: Vladár Krisztina (PTE – MK)
HARMADIK DÍJ: Szenográdi Szabina (EKF – BTK)
MÁSODIK DÍJ: Vető Orsolya Lia (MKE)
ELSŐ DÍJ: Kolozsvári Viktória (PTE – MK)


FESTÉSZET 4.

HARMADIK DÍJ: Bíró Boglárka (PTE – MK)
HARMADIK DÍJ: Brezony Csilla (PTE – MK)
MÁSODIK DÍJ: Lipkovics Péter (EKF – BTK)
ELSŐ DÍJ: Tayler Patrick Nicolas (MKE)

FESTÉSZET 5.

KÜLÖNDÍJ: A bizottság különdíjban részesítette Frenyó Júliát (MKE).
KÜLÖNDÍJ: A bizottság különdíjban részesítette Ódor Bence Istvánt (PTE – MK).
MÁSODIK DÍJ: Balázs Nikolett (MKE)
MÁSODIK DÍJ: Donka Péter (PTE – MK)
ELSŐ DÍJ: Kis-Prumik Zoltán (EKF – BTK)


FESTÉSZET 6.

KÜLÖNDÍJ: A bizottság különdíjban részesítette Erdei Adriennt (PTE – MK).
HARMADIK DÍJ: Rafael Erik Benjámin (MKE)
MÁSODIK DÍJ: Kristóf Gábor (MKE)
ELSŐ DÍJ: Vidákovich Sámuel (PTE – MK)

A FESTÉSZETI TAGOZATOK ÁLTALÁNOS KÜLÖNDÍJÁT AZ EGYESÍTETT BIZOTTSÁGOK KRISTÓF GÁBORNAK (MKE) ÍTÉLTE ODA.


FOTOGRÁFIA 1.

KÜLÖNDÍJ: A bizottság különdíjban részesítette Édelmayer Zsófiát (BME – ÉPK) és Mudry Lucát (BME – ÉPK) kiváló prezentációjáért.
HARMADIK DÍJ: Pálinkás Bence György (MKE)
MÁSODIK DÍJ: Dobokay Máté (KE – MK)
ELSŐ DÍJ: Belicza László Gábor (KE – MK)


FOTOGRÁFIA 2.

HARMADIK DÍJ: Götz Krisztina (KE – MK)
MÁSODIK DÍJ: Pólya Zsombor (MKE)
ELSŐ DÍJ: Bán András (BKF – KMK)


HANGSZERES ZENE 1.

KÜLÖNDÍJ: A bizottság témaválasztása és kutatómunkája nyomán különdíjban részesítette Papp Tímeát (LFZE)
MÁSODIK DÍJ: Kovács Viktória (LFZE)
MÁSODIK DÍJ: Golarits Flóra (SZE – ZMI)
ELSŐ DÍJ: Sógor Tamás (ELTE – BTK)


HANGSZERES ZENE 2.

KÜLÖNDÍJ: A bizottság különdíjban részesítette Gulyás-Szabó Szilvesztert (SZE – ZMI), Szentimrei Nóémit (SZE – ZMI) és Szentpétery Csenge Borókát (SZE – ZMI).
MÁSODIK DÍJ: Kármán Emese Réka (SZE – ZMI)
ELSŐ DÍJ: Szives Márton (SZTE – ZMK)


INSTALLÁCIÓ 1.

A bizottság nem adományozott első helyezést.
KÜLÖNDÍJ: Dévai Zoltán (BME – ÉPK), Juhász Norbert (BME – ÉPK)
HARMADIK DÍJ: Balázs Nikolett (MKE)
MÁSODIK DÍJ: Puskás Marcell (BKF – KMK)


INSTALLÁCIÓ 2.

HARMADIK DÍJ: Krasz Ádám (PTE – MK)
MÁSODIK DÍJ: Horváth Judit (BKF – KMK)
ELSŐ DÍJ: Kaliczka Gabriella (MKE)


INTERMÉDIA, AKCIÓMŰVÉSZET 1.

HARMADIK DÍJ: Barna Orsolya (MKE)
MÁSODIK DÍJ: Zilahi Anna (MKE)
ELSŐ DÍJ: Balázs Gábor (BKF – KMK)


INTERMÉDIA, AKCIÓMŰVÉSZET 2.

KÜLÖNDÍJ: A bizottság különdíjban részesítette Biljarszki Maximot (BKF – KMK).
HARMADIK DÍJ: Barnaföldi Anna (MKE)
MÁSODIK DÍJ: Pálinkás Bence György (MKE)
ELSŐ DÍJ: Monhor Viktória (MKE)


KÉPGRAFIKA 1.

HARMADIK DÍJ: Görög Dóra (NYF – BTMK)
MÁSODIK DÍJ: Farkas Gergő Tamás (MKE)
ELSŐ DÍJ: Puskás Marcell (BKF – KMK)


KÉPGRAFIKA 2.

HARMADIK DÍJ: Hordós Boldizsár (MKE)
HARMADIK DÍJ: Zsidek Barbara (BKF – KMK)
MÁSODIK DÍJ: Szita Barnabás (MKE)
ELSŐ DÍJ: Krizbai Gergely (NYME – SKK)


KÉPGRAFIKA 3.

HARMADIK DÍJ: Biacsics Renáta (PTE – MK)
HARMADIK DÍJ: Kovács Anikó (NYF – BTMK)
MÁSODIK DÍJ: Heiszman Bernadett (EKF – BTK)
ELSŐ DÍJ: Kosztándi Orsolya (BKF – KMK)


KÉPGRAFIKA 4.

MÁSODIK DÍJ: Somogyi Adrienn (BME – ÉPK)
MÁSODIK DÍJ: Szekeres Gabriella (SZTE – JGYPK)
ELSŐ DÍJ: Bedő Krisztina (NYME – BDPK)


KÉPGRAFIKA 5.

KÜLÖNDÍJ: A bizottság különdíjban részesítette Négyesi Ádámot (EKF – BTK).
HARMADIK DÍJ: Oberfrank Luca (MKE)
MÁSODIK DÍJ: Lipkovics Péter (EKF – BTK)
ELSŐ DÍJ: Pernyész Dóra (NYME – FMK)


KÉPZŐ- ÉS IPARMŰVÉSZET-ELMÉLET

KÜLÖNDÍJ: A kulturális emlékezet és értékrendszer megóvása érdekében tett törekvéseiért a bizottság különdíjban részesítette Máté Juliannát (Tompa Mihály Református Gimnázium, Rimaszombat).
MÁSODIK DÍJ: Tóth Enikő (MKE)
ELSŐ DÍJ: W. Nagy Zsófia (PTE – BTK)


KLASSZIKUS ÉNEK

A bizottság nem adományozott első díjat.
HARMADIK DÍJ: Pintér Tünde Kornélia (SZTE – ZMK)
MÁSODIK DÍJ: Németh Zsuzsanna Katalin (LFZE)


MŰVÉSZETPEDAGÓGIA ÉS MŰVÉSZETSZOCIOLÓGIA

KÜLÖNDÍJ: A bizottság különdíjban részesítette Longauer Beátát (PTE – MK) kiváló dolgozatáért és prezentációjáért.
KÜLÖNDÍJ: A bizottság különdíjban részesítette Neudold Júliát (ELTE – BGGYK) kiváló dolgozatáért és prezentációjáért.
ELSŐ DÍJ: Antal Édua (NYF – BTMK)


NÉPZENE

KÜLÖNDÍJ: A bizottság prezentációs különdíjban részesíti Annus Rékát (LFZE).
MÁSODIK DÍJ: Enyedi Ágnes (LFZE), Salamon Soma (LFZE)
ELSŐ DÍJ: Kiss B. Ádám (LFZE)


SZOBRÁSZAT 1.

MÁSODIK DÍJ: Éles Lóránt (PTE – MK)
MÁSODIK DÍJ: Erdélyi Blanka (BKF – KMK)
ELSŐ DÍJ: Lipkovics Péter (EKF – BTK)


SZOBRÁSZAT 2.

MÁSODIK DÍJ: Kovács Tibor (PTE – MK)
MÁSODIK DÍJ: Sárkány Balázs (PTE – MK)
ELSŐ DÍJ: Egervári Júlia (EKF – BTK)

SZOBRÁSZAT 3.

HARMADIK DÍJ: Csizek Tamás (PTE – MK)
MÁSODIK DÍJ: Getto József (PTE – MK)
ELSŐ DÍJ: Fleisz Tamás (PTE – MK)

A SZOBRÁSZATI TAGOZATOK ÁLTALÁNOS KÜLÖNDÍJÁT AZ EGYESÍTETT BIZOTTSÁGOK FLEISZ TAMÁSNAK (PTE – MK) ÍTÉLTÉK ODA.


TERVEZŐGRAFIKA 1.

HARMADIK DÍJ: Dankó Evelin (NYME – SKK), Zengővári Judit (NYME – SKK)
MÁSODIK DÍJ: Gyömrei Ágnes (PTE – MK)
ELSŐ DÍJ: Ács Attila (MKE)


TERVEZŐGRAFIKA 2.

HARMADIK DÍJ: Wimmer László (EKF – BTK)
MÁSODIK DÍJ: Pócsik Borbála (EKF – BTK)
ELSŐ DÍJ: Gál Klaudia (EKF – BTK)


TERVEZŐGRAFIKA 3.

HARMADIK DÍJ: Biacsics Renáta (PTE – MK)
MÁSODIK DÍJ: Misztarka Eszter (MKE)
ELSŐ DÍJ: Stumpf Diána (PTE – MK)


VIDEÓMŰVÉSZET

KÜLÖNDÍJ: A bizottság különdíjban részesítette Kulcsár Bencét (NYME – BDPK).
MÁSODIK DÍJ: Tomcsányi Árpád (SZFE)
ELSŐ DÍJ: Vincze Alina (EKF – TKTK)


ZENEELMÉLET, ZENETÖRTÉNET 1.

MÁSODIK DÍJ: Bánki Berta (LFZE)
ELSŐ DÍJ: Gaál Eszter (LFZE)


ZENEELMÉLET, ZENETÖRTÉNET 2.

KÜLÖNDÍJ: A bizottság különdíjban részesítette Németh Anna Mártát (SZTE JGYPK).
MÁSODIK DÍJ: Békéssy Lili Veronika (LFZE)
ELSŐ DÍJ: Ozsvárt Viktória (LFZE)


ZENESZERZÉS

HARMADIK DÍJ: Kováts Jázon Márk (LFZE)
MÁSODIK DÍJ: Bérces Máté (LFZE)