TÁJÉKOZTATÓ KIADVÁNY
METU DIPLOMA 2016
 

AMI DIPLOMA KATALÓGUS
 

GRAFIKA SZAKCSOPORT MAGAZIN
 

KÉZMŰVES MENÜ
 

REKREÁTOROK - Média design leporelló
 

2. Magyar Filmhét

2016-02-04
16 filmünk versenyben a hivatalos programban
2. Magyar Filmhét

16 filmünk került versenybe a 2. Magyar Filmhét hivatalos programjában. A Filmhetet a Magyar Filmakadémia, a Magyar Nemzeti Filmalap és az NMHH Médiatanácsa támogatásával 2016. március 1. és 6. között rendezi meg a Cinema City MOM Parkban. A rendezvény célja, hogy a nagyközönség és a filmszakma képviselői megismerhessék a 2015-ben bemutatott nagyjátékfilmeket, TV - játékfilmeket, kisjátékfilmeket, dokumentumfilmeket, ismeretterjesztő filmeket és animációkat.

A díjátadóra március 6-án kerül majd sor.

A versenybe jutott filmeket Mozgóképkultúra és médiaismeret, Kameraman, Animáció alapszakos, valamint Filmoperatőr művész és Mozgóképművész mesterszakos jelenlegi és végzett hallgatóink készítették.

Kisjátékfilmek
A báb (Bendó Zsuzsanna, végzett Filmoperatőr művész hallgatónk)
Az az egy gyerek (Makkos Zsófia, végzett Mozgóképkultúra és médiaismeret szakos hallgatónk; Molnár Péter Miklós Kameraman alapszakon végzett hallgatónk)
Deni (Szekeres Norbert, Mozgóképművész mesterszakos végzett hallgatónk)
Éjjeli utazó (Becskei Gábor, Mozgóképművész mesterszakos végzett hallgatónk)
Felülvizsgálat (Bozzay Balázs, Mozgóképművész mesterszakos hallgatónk)
Gond(n)ok (Csörköl Zsolt, Mozgóképművész mesterszakos végzett hallgatónk)
Haza kell vinni a Tibit (Zsingor Dániel, Mozgóképművész mesterszakos hallgatónk)
Kimenő (Tóth Gergely, Mozgóképművész mesterszakos végzett hallgatónk)
LÁV on the MÁV (Batka Máté, Mozgóképművész mesterszakos végzett hallgatónk)
Negatív hullám (Besenyei Zsuzsanna, Mozgóképművész mesterszakos hallgatónk)
Sightseeing (Borbás Dávid, Mozgóképművész mesterszakos végzett hallgatónk)
Tabula Rasa (Csoma Sándor Mozgóképművész mesterszakon készült diplomafilmje)
Váltás (Sipos Bence, Mozgóképkultúra és médiaismeret alapszakos hallgatónk)
 

Animációs filmek
BlackOUT (Mészáros Bori, Rádóczy Zsuzsi, Animáció alapszakon végzett hallgatónk)
Hey Deer! (Bárczy Örs, Animáció alapszakon végzett hallgatónk)
Let's play (Pataki Szandra, Animáció alapszakos hallgatónk)
Új hős menti meg a Földet (Gacs Júlia, Animáció alapszakos hallgatónk)
 

Gratulálunk a versenybe került alkotóknak és tanáraiknak!

A filmhét teljes vetítési listája megtekinthető IDE KATTINTVA.

 

Vissza   Vissza